اخبار/مقالات
 
برگزاری جشن الفبا

در اوایل خرداد ماه جشن باشکوهی در کانون شهید فهمیده ویژه نوگلان پایه اول و پیش دبستان به همراه اولیایشان برگزار خواهد گردید.

در این جشن زیبا دانش آموزان پایه اول برنامه های گوناگونی از جمله :

سرودهای زیبا - متن خوانی - سوگندنامه و ....  اجرا خواهند نمود. همچنین نوگلان پیش‌دبستانی نیز برنامه‌های خاص خودشان را به نمایش می‌گذارند.

در آخر لوح پایان دوره پیش دبستانی و لوح الفبا به همراه هدیه  از طرف مدیریت مدارس ثنا به دانش آموزان اهدا می‌گردد و از مهمانان گرامی پذیرایی به عمل می‌آید.


جشن گلبانگ انقلاب

فعالیت های انجام شده :

نواختن زنگ و پخش سوره فجر - آوردن بادکنک های رنگی توسط دانش آموزان و هوا کردن آن ها - صحبت راجع به این روز توسط مدیر دبستان - تزئینات حیاط ، راهرو، کلاس ها - نصب تراکت و روزشمار - اهدای هدیه به دانش آموزان در فعالیت های هنری ، ورزشی، آموزشی- برگزاری مسابقه علمی دهه فجر - مسابقه نقاشی لاله های - آزمون مجلات رشد همکاران - جشنواره دسر و غذا - برگزاری اردوی جنگ رنگین کمان به مناسبت این ایام - برگزاری جشن باشکوه انقلاب در کانون شهید فهمیده - اجرای سرودهای انقلابی - غزل خوانی - نمایش - موسیقی زنده - سرود زبان و ...

سخنرانی مدیر و تشکر از تلاش همکاران - اهدای هدیه به برگزیدگان آزمون های علمی، فعالیت های ورزشی، هنری و برترین های اخلاق و تقدیر از جانبازان و خانواده شهدا


برگزاری جشن عبادت پایه سوم

این مراسم در سالن اجتماعات ثنا 1  به همراه دانش‌آموزان ، اولیا گرامی و مربیان برگزار شد.

تلاوت قرآن توسط دانش آموزان ، اجرای سرود زیبای سن تکلیف و دکلمه و قرائت احادیث زیبا، سخنرانی مدیریت محترم دبستان پیرامون رسیدن به سن تکلیف و وظایف دختران مکلف، اهدای لوح جشن عبادت و هدایای زیبا به تک تک دانش آموزان و پذیرایی کیک و آب میوه از نوگلان مکلف از جمله برنامه های این روز خاطره انگیز و معنوی  بود.

در ادامه دانش آموزان  به دیار حبیب کانون شهید فهمیده رفته و در آنجا  با سخنرانی روحانی و اقامه نماز جماعت مراسم به پایان رسید.


برگزاری جشن قرآن طرح 33 روزه پایه سوم
فعالیت های انجام شده :
تهیه لوح و تقدیرنامه - تهیه تاج - قرائت قرآن جمعی - پذیرایی و اجرای طرح

برگزاری روز هوای پاک

مراسم روز هوای پاک :
با همکاری مربی بهداشت دبستان به مناسبت این روز اردوی پارک بانوان با شرکت دانش آموزان سوم و درست کردن بادبادک های رنگی و تهیه پلاکارد و شعارهای هوای سالم و پاک و دادن به دست دانش آموزان برگزار شد. همچنین مربی بهداشت راجع به تمیز و پاک نگه داشتن هوا و راه کارهای مناسب و .... صحبت کردند.